SPA & Fitness

A keni nevojë për Spa dhe Fitness. Mund t’i gjeni në hotelin tonë!

Ejani në palestrën tonë dhe shijoni një përvojë premium të trajnimit.

Nëse jeni të lodhur dhe keni nevojë për relaksim, Spa jonë është zgjidhja. Akomodimi ofron një sërë objektesh Wellness përfshirë një sauna dhe një vaskë të nxehtë. Ne gjithashtu sigurojmë dhomë kripe, hamam dhe dhomë masazhi.

Kontakt

Rezervoni Tani & Shijoni Vendin Perfekt Për Ju